ایران وعربستان

نمی دانم باخت دو بر یک ایران از عربستان ، باختن چه کسی یا چه کسانی از چه کسی یا چه کسانی بود؟ باخت ایران از عربستان؟ باخت فوتبال عجم از عرب؟ باخت تیم ملی فوتبال ایران از تیم فوتبال عربستان؟ باخت علی دایی از علی کریمی؟ باخت علی آبادی از رقیبان و منتقدانش؟ باخت احمدی نژاد به حضورش؟ باخت ما از آنها؟ ... نمی دانم!

 

زمانی که تیم ملی ایران در جام جهانی ۹۸ دو بر یک آمریکا را شکست داد صدا و سیما که آقای لاریجانی رییسش بود سرود مرگ بر تو ای آمریکا را هی پخش کرد و پخش کرد. من نمی دانم کسانی که در آن زمان این کار محیرالعقول را انجام دادند درباره ی قاعده ی توپ گرد و زمین مستطیل چه فکری می کردند؟

 بگذریم! اصلا نمی خواستم این چیزها را بنویسم فقط می خواستم بگویم که از باخت سنگین تیم فوتبال ایران از عربستان حالمان و دلمان بدجوری گرفت! خداییش این آقای احمدی نژاد هم شانس ندارد. در فینال مسابقات جهانی کشتی رفت نشست توی سالن و ایران تلپی باخت و دوم شد. بعد رفت و نشست وسط اعضای تیم و گفت : کشتی ورزش پهلوانانه و جوانمردانه است! نه فوتبال و هاکی و این جور ورزش ها! بعد با تمسخر گفت در فوتبال یکی می افتد روی زمین تیم مقابل توپ را می زند بیرون آنوقت می گویند بازی جوانمردانه! جوانمردی که به این چیزها نیست! جوانمردی در کشتی است ... و بعد ماجراهایی از تختی و یادم نیست دیگر چه کسانی تعریف کرد و صدا و سیما هم پخش کرد.

نمی دانم چرا اینقدر پراکنده حرف می زنم؟ از باخت ۲ بر یک امروز خیلی ناراحتم.مزدک میرزایی هم از همان زمانی که احمدی نژاد آمد ورزشگاه قاطی کرد.توپ توی زمین ما بود و مدافعان داشتند پاسکاری می کردند آنوقت مزدک خان می گفت بچه ها در حال حملات بی امان به دروازه ی عربستان هستند! یا این که موقع اذان مغرب یک دعای شاهکار کرد و گفت : ...امیدوارم طاعاتتون درگاه حق تعالی قرار بگیره! اصلا امروز همه چیز به هم ریخته است.مثل نوشته ی من.

صدای پس زمینه ی گزارش مزدک هم شنیدنی بود. تماشاگر (نماها) اول بازی تشویق های عجیب و هماهنگ می کردند که مزدک هم گفت بی سابقه است. آخر بازی اما همه یکصدا علی کریمی را (که درتیم ملی نبود) صدا می کردند. بعد هم یکصدا می گفتند : دایی حیا کن ! تیم ملی رو رها کن! من هرگز موافق این شعار نیستم اما علی دایی همه چیز برای پیروزی داشت و شکست خورد.

مرتبط : دایی: منتظر روزی بودید که من شکست بخورم

آقای احمدی نژاد لطفا دیگه ورزشگاه نرو ! خواهش می کنم ! تلاش مصرانه فدراسیون فوتبال کره شمالی جهت حضور احمدی نژاد در ورزشگاه پیونگ یانگ!  احمدی نژاد یک بار دیگر شگفتی ساز شد! باخت ایران و سیاسی بودن کامل فوتبال ایران
/ 0 نظر / 23 بازدید