آفتاب از کدوم طرف دراومده مهربون شدی؟! **

دوم هم این که چند روز پیش یکی از دوستانم  که کارمند دولت است را دیدم که تا امروز دولت نهم اصلا رفتار خوبی با ایشان نداشته. متعجب و هاج و واج بود و می گفت به خدا احمدی نژاد رای می آورد! پرسیدم چطور با این قدرت چنین تحلیلی می کنید؟ پاکتی از جیبش بیرون آورد و گفت ببین این سهام عدالت است. احمدی نژاد امروز به خانواده ی ۵ نفره ی من هرکدام یک میلیون تومان سهام عدالت داده! یک میلیون تومان هم بن خرید قسطی داده! گفتم یعنی احمدی نژاد به هر خانواده ی ۵ نفره ۶ میلیون تومان پول می دهد؟ خوب این که خیلی خوب است! گفت نه برادر! آقای احمدی نژاد و تیمش شروع به خریدن رای مردم کرده اند. چرا در این شرایط حساس و نزدیک انتخابات چنین کار پر سر و صدا و دهن پر کنی را شروع کرده؟ اگر ایشان صداقت داشت یا دو سال پیش این کار را انجام می داد یا می گذاشت بعد از انتخابات. گفتم ای برادر بگذار اینها خیرشان به مردم برسد هر وقت که می خواهد باشد! خندیدیم و از هم جدا شدیم.

بعد با خودم فکر کردم که واقعا احمدی نژاد می خواهد به هر عضو خانواده یک میلیون تومان بدهد و به هر خانواده جداگانه یک میلیون تومان؟ یعنی اگر ۱۵ میلیون خانواده در ایران باشد به علاوه ی ۷۰ میلیون می شود ۸۵ میلیون ضربدر یک میلیون تومان چه عددی می شود؟ (فکر می کنم ۸۵ هزار میلیارد تومان)همینطور صفر ها داشت در مغزم عقب و جلو می شد که یکدفعه یادم افتاد سهام که پول نیست و اگر مردم بخواهند آنها را بفروشند حتما نمی توانند به راحتی چنین کاری را انجام دهند! یا آنقدر وعده و وعید در نگهداری آن سهام ها به مردم خواهند داد که هیچ کس دلش نیاید آنها را بفروشد ! خلاصه این که تا همین حالا که دارم این مطلب را می نویسم گیج و واگیج شدم که واقعا دولت نهم دارد چه می کند؟ خدا کند این کارها به نفع مردم باشد هر کس که می خواهد رای بیاورد بیاورد. ما را سننه؟ 

مرتبط : دولت و راه‌اندازی مراکز همسریابی

ایضا : کاهش 50 درصدی قیمت برنج

ایضا : بازنگری در طرح امنیت اجتماعی

ایضا : کاهش 20 درصدی قیمت مسکن

ایضا : مردم منتظر کاهش قیمت مسکن باشند

ایضا : تحلیل گاردین: لحن احمدی‌نژاد نرم‌تر هم می‌شود!

ایضا : کفاشیان:پول کم بیاوریم،از برنامه‌های بانوان می‌زنیم! 

(نمی دانم خبر خوب است یا بد؟)

**توضیح تیتر : این آواز خواننده ی مشهور و محبوب ایرانی جناب آقای شهرام (شب پره ، صولتی یا کاشانی " کی" ) دقیقا نمی دانم فامیلی اش چیست! که در وصف یک معشوقه ی بداخلاق گنده دماغ نا جور سروده شده که به شکل کاملا اتفاقی فقط یک روز با کسی که عاشقش شده مهربان می شود و دوباره از فردایش برمی گردد سرخانه ی اولش!

/ 0 نظر / 15 بازدید